Õpetajale > Uudiskiri nr 12

» Õpetajate võrgustikutöö uudiskiri nr 12

617acd28b6d3fdc8f6be2ddef7fe2a44.jpg

Tere, hea lugeja! Õpetajate võrgustikutöö uudiskiri nr 12 sisaldab sõnumeid aineühenduste ja -liitude mai- ning juunikuu tegemistest, ettevaatavalt ka suvekoolide infot. Esmakordselt tutvustab võrgustikutöö uudiskirjas oma tegemisi Eesti Lugemisühing, kelle projektid on paarikümne aasta jooksul õpetajaid nende töös toetanud. Põhjalik ülevaade on õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlusest, kus korraldamise raskus – aga ka rõõm – lasub peamiselt ajaloo- ja ühiskonnaõpetajate seltsil. Palju muud lugemist ka!

Toredat puhkust ja mõnusat koolivaheaega kõikidele võrgustikutöö tegijatele, uudiskiri ilmub taas septembris.

_______________________________________________________________________

Õpetajate Ühenduste Koostöökoda sai uue juhatuse

KODAette.JPG

Õpetajate Ühenduste Koostöökoda Paide ühisgümnaasiumis 2. juunil 2012. Foto: Mare Kütt.

Eesti Lugemisühing tähistas oma 20. tegevusaastat

Vt ka artiklit Koolielu portaalis "Lugemisühingu projektid on jätkuvalt elujõulised".

Vene keele õpetajad algatasid Riias rahvusvahelisi projekte

Eesti haiglaõpetajad said teadmisi Soome haiglaõppest

Junior Achivment istutas päris oma metsa

DSCF1143.jpg

Päris oma metsa istutamas. Foto: Kaire Jõe.

01101001 – nagu informaatika

InGenious Pärnu täiskasvanute gümnaasiumis

Lääne-Virumaa klassiõpetajate kolmandal Tarkuseturul kaubeldi ettevõtlikkusega

Õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus Vabariigi Presidendi auhindadele: vana lõppes, uus algas

Rahvusvaheliselt konverentsilt teadmisi plastikust

Mart4.JPG

Rahvusvaheline tehnoloogiaõpetajate suvekonverents 2012 Soomes. Foto: Mait Sinimaa.

SUVEKOOLIDE EELTEATED

Majandushuvilised noored ja nende õpetajad kogunevad suvekoolis Jõulumäel

Inimeseõpetuse Ühingu suvekooli kava ja info

Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi suvekool "Need laulud..."

AITA_reklaam_113x110.jpg

Suvekoolide kohta leiab infot ka lasteaednike liidu, inglise keele õpetajate seltsi, kehalise kasvatuse liidu, ajaloo- ja ühiskonnaõpetajate seltsi, eripedagoogide liidu, kunstihariduse ühingu jpt aineühenduste kodulehelt.

LÜHISÕNUMEID

Haridus- ja teadusministeerium ning Johannes Käisi Selts ootavad kaastöid 2012. aasta pedagoogiliste kirjutiste võistlusele.

Võistluse üldteemaks on ka sellel aastal „Individuaalsus ja sotsiaalsus“. Millele teema avamisel keskenduda, milline pealkiri kirjutisele panna – nendes otsustes on kirjutajad üldteema piires vabad. Kirjutise kogemusi üldistava osa või essee pikkus on kuni 7 lk. See kirjutatakse eesti keeles, lisamaterjale võib esitada ka vene, inglise, saksa vm keeles.

Võistlustöid oodatakse 30. oktoobriks 2012 e-posti aadressil e-kirja manustena. Täpseid tingimusi vaata seltsi kodulehelt.

********

Kursusel valmivad eksponaadid Eesti Tervishoiu Muuseumile

********

Aitäh, et lugesite! Uudised, artiklid, fotod võrgustikutööst on oodatud meiliaadressile

Uudiskiri nr 13 ilmub septembris 2012. Ilusat suve!

viimati muudetud: 09.08.2012