Õpetajale > Uudiskirja erinumber: PÜÜK

» Õpetajate võrgustikutöö uudiskirja erinumber: PÜÜK

617acd28b6d3fdc8f6be2ddef7fe2a44.jpg

Hea lugeja! 22. märtsil toimus Rocca al Mare koolis pedagoogide ühenduste ülene koostööpäev PÜÜK. Selle korraldasid koostöös ESFi programm "Üldhariduse pedagoogide kvalifikatsiooni tõstmine 2008-2014" ja Tiigrihüppe Sihtasutus. Uudiskirja teemanumber annab põgusa ülevaate koostööpäeval toimunust, töötubades räägitust, juttu tehakse päeva eesmärkidest ja sellestki, et kindlasti ei jää esimene üritus viimaseks. Head lugemist!

_______________________________________________________________________

Töötoad andsid võimaluse kolleegidelt küsida

IMG_2354.JPG
Minimessil tutvustasid aineühendused oma tegevusi. Foto: Terje Lepp

Pildigalerii. Pedagoogide ühenduste ülene koostööpäev PÜÜK 22.03.2012. Fotode autor Epp Müil.

Haridusportaal Koolielu aineühenduste koostööpäeval

IMG_2341.JPG

Pildil vasakult: Tiigrihüppe Sihtasutuse teadlikkuse tõstmise valdkonna juht Signe Rosin, Koolielu õppematerjalide toimetaja Kristi Vahenurm, Tiigrihüppe haridustehnoloog Ingrid Maadvere, Koolielu algõpetuse aineekspert Kristi Rahn, Koolielu peatoimetaja Merje Pors ja Koolielu geograafia aineekspert Piret Karu jagasid koostööpäeval infot e-kursustest ja e-õppematerjalidest. Foto: Terje Lepp.

Südamega tehtud töö. Intervjuu õpetajaprogrammi koordinaatori Elve Kukega

IMG_2342.JPG
Pildil vasakult: programmijuht Keiu Tamm, programmi koordinaator Elve Kukk ja eksamikeskuse eksamiarenduse nõunik Einar Rull. PÜÜK 2012. Foto: Terje Lepp.

PÜÜK andis infot kujundavast hindamisest kui suhtearendusest

IMG_2698.JPG
Töised hetked töötoas. Foto: Terje Lepp.

Kunstiainete töötuba: muusika, kunst, käsitöö ja kehaline kasvatus. Ikka hindamisest

Seltsis tegutsemine on KLÕPSile õpetanud projektimajandust ja meeskonnatööd

Majandusõpetajate selts peab ettevõtlusõpet oluliseks ka põhikoolis

Õpetajate ühenduste koostöökoda väärtustab teadmiste jagamist

Veel töötubades peetud ettekandeid

Noppeid tagasisidelehelt

_____________________________________________________________

Veidi eelinfot

Oodatakse kandidaate Aasta Ettevõtlusõpetaja auhinnale

19. aprillil toimub Tallinnas konverents „PISA – võimalus õppida teiste maade kogemustest“. Konverentsi eesmärgiks on tutvustada PISA uuringus tipptulemusi saavutanud riikide haridusreforme viimasel kümnendil. Teemaga haakub ka Einar Rulli artikkel Kust otsida Uus-Meremaa haridusalase edu põhjusi? .

______________________________________________________________

Pildid, lood, ideed ja teated trükiveapaharettidest on oodatud meilile Uudiskiri nr 11 ilmub maikuu esimeses pooles.

viimati muudetud: 04.04.2012