Õpetajale > Uudiskiri nr 4

» Abja Gümnaasiumis rõõmustavad käsitööõpetajad ja kogu koolipere

Töö- ja tehnoloogiaõpetaja Vane Valksaare

Mulgimaa koolielu suursündmusena valmis Abja Gümnaasiumi kauaoodatud tööõpetuse ja käsitöö maja. Selle avamist austas oma kohalviibimisega ka president Toomas Hendrik Ilves, kes oli end tööde läbiviimisega pidevalt kursis hoidnud. Õppetöö tingimused paranesid oluliselt, kuna varem olid õpilased sunnitud tööõpetuse ja käsitööklassidesse jõudmiseks jooksma vahetunni ajal teise õppehoonesse. Nüüd toimub kogu õppetöö ühes, vastehitatud kompleksis. Samuti tunnevad käsitöö- ja kodunduse õpetaja Katrin Ots ja töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja Vane Valksaare heameelt paranenud ja moderniseeritud töötingimuste üle. Erilist uhkust tunneb kool 15 uue arvutikomplekti üle, millega saab läbi viia DigiTiigri ja TehnoTiigri projekte.

PB010056.jpg
President Toomas Hendrik Ilves uue õppehoone avamisel